Author: j***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wowwwww amazing and I really liked it
顏色: 彩色
Price: HK$85.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25051541666417945 |
Author: j***t
Date:
Review: Wowwwww amazing and I really liked it
顏色: 彩色
Author: a***2
Date:
Review: wowww exceeded my expectations super gorg
顏色: 彩色
Author: l***e
Date:
Review: Very very good quality
顏色: 彩色
Author: b***7
Date:
Review: Cool! Good quality
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.